درباره ما

تاریخچه

شرکت یکتا جهان سیکلت شرق، با استناد به سوابق درخشان ریاست هیأت مدیره جناب آقای محمد رضا امین با ۴۰ سال سابقه حضور موفق در بازار و صنعت موتورسیکلت ، دوچرخه و قطعات یدکی از کشور ها روسیه، چین، و ایران در سال ۱۳۹۵ تحت مدیریت ارزنده مهندس امیر عباس امین در شرق کشور تأسیس شده است. از آنجایی که چشم‌انداز اصلی شرکت اهمیت به حفظ محیط زیست، هوای پاک، و توجه به سلامت جامعه امروزی است، لذا تولید دوچرخه به عنوان یک وسیله نقلیه پاک که در حفظ تندرستی مردم نقش بسزایی دارد، جزو فعالیت‌های اصلی این شرکت قرار گرفته است.

امروزه پس از گذشت چندین سال از فعالیت ارزشمند و مقتدرانه و همکاری با شرکت‌های پیشرو در این صنعت و با بهره گیری از تکنولوژی ایتالیا ، موفق به تولید بیش از 30 مدل دوچرخه با برندهای NOMERIA و RACER در کلاس‌های متنوع شده که این امر باعث برآورده کردن نیاز طیف گسترده‌ای از اقشار جامعه گردیده است.

این مجموعه از سال ۱۴۰۲ تصمیم به تولید انواع کلاس موتور سیکلت‌ با رعایت استاندارد‌ها جهانی کرده و موتور سیکلت‌ها خود را روانه بازار مینماید . 
از نقاط قوت عملکرد این مجموعه، می‌توان به استفاده از قطعات با کیفیت، بکارگیری بهترین و مجرب‌ترین پرسنل فنی در خط تولید و کنترل کیفیت محصولات ، و همچنین پایبندی به ارائه خدمات پس از فروش ارزنده  اشاره کرد.

ماموریت ما:

از اولین دوچرخه تا آخرین موتورسیکلت، ما به معنا و ارزش زندگی شما احترام می‌گذاریم و با افتخار ماموریت خود را برآورده می‌کنیم. خوشحالی ما در ارائه ابزارهایی است که باعث می‌شود زندگی شما به یک سفر بی‌پایان از هیجان، آزادی و لذت تبدیل شود.

چشم انداز ما:

با افتخار و اشتیاق به آینده، خوش آمدید به دنیای یکتا جهان سیکلت، جایی که هر تاج و تختی که بر دوچرخه‌ها و موتورسیکلت‌های ما نشسته است، یک داستان زیبا و متفاوت از هیجان، زیبایی و سرعت را با خود به اشتراک می‌گذارد.

''خوش آمدید به دنیایی از سرزندگی، سرعت، و زیبایی. خوش آمدید به خانه‌ی یکتا جهان سیکلت شرق''